Hits: 907

homa 400px

بیانیه هما در باره ترور نافرجام صادق زرزا فعال سیاسی کرد

هم‌میهن گرامی،

همانگونه که آگاه هستید و در خبرها بدان اشاره شد، روز آدینه ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰ برابر با ۳۰ خرداد ۱۳۹۹، صادق زرزا فعال سیاسی و عضو حزب دمکرات کردستان ایران در شهر لیوواردن Leeuwarden هلند با ده ضربه چاقو مورد سو قصد قرار گرفت. با بالا گرفتن مبارزات آزادیخواهی درونمرز از یک سو و هماهنگی روز افزون مبارزین درونمرز و برونمرز از سوی دیگر و اراده راسخ سازمانها و شخصیتهای سیاسی برای کنار گذاشتن اختلافات در جهت هماهنگی و تشکیل یک جبهه متمرکز برای نجات ایران، فرقه تبهکار حاکم بر ایران، در حالی که سختترین ضربات اقتصادی و سیاسی طول دوران حیات ننگین خود را متحمل شده است، بار دیگر ذات پلید و ضد انسانی خود را با ترور فعالان سیاسی نشان میدهد.

اما اینبار شرایط چه در درونمرز و برونمرز و چه در سطح بین المللی بگونه دیگری است. رژیم مافیایی اسلامی با چشم باز و به سرعت به لبه پرتگاه سقوط و اضمحلال نزدیک میشود تا برای همیشه در قعر زباله دان تاریخ دفن شود.

تلاشهای روز افزون رژیم اشغالگر اسلامی، که در چند ماه گذشته با تخریب شخصیتها، موازی سازی و ایجاد تفرقه و اکنون ترور فعالان افزونی یافته، نشان از عمق وحشت رژیم از قدرت گرفتن نیروهای ملی و مردمی دارد.

سازمانهای هما (همگرایی ملی ایرانیان) ترور دگراندیشان را محکوم کرده و بر تلاش خود برای دستیابی به ایرانی آزاد که در آن برابری، آزادی بیان و اندیشه تحقق یافته باشد، خواهند افزود.

پاینده ایران

زنده باد ملت دلیر ایران

هما – همگرایی ملی ایرانیان

۵ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰

- ایران پاد
- سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست
- سامانه پادشاهی خواهان ایران
- حزب سکولار دمکرات ایران
- کنگره رهایی ایران
- سازمان زنان ایران
- نافرمانی های مدنی ایرانیان
- همبستگی ملی ایرانیان اتریش

8